Vanguard VESTA START 38

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v CEWE FOTOLAB

Je jen o cca 200,-Kč dražší než brašna a do tohoto fotobaťohu se vejde mnohem více věcí

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Foťák a všechno potřebné příslušenství s sebou. Volné ruce k focení.

Doporučuji, není velký, ale vlezou se do něho foťák - mám Canon EOS200D- a tři objektivy. Vše se krásně uloží, včetně dalších drobností. Jen by bylo možná fajn, kdyby vpředu u batohu byl pásek na suchý zip, aby batoh nepadal z ramen.

• , zakoupeno v CZC.cz

Sice menší, než jsem čekal, ale v pohodě. Je lepší vidět na živo, než na monitoru. Zvolil jsem ho kvůli otevírání na zádech proti kapsářům. Takže mi ho pro sichr ukradli celej.

Produkt nemá žádné parametry.

Vanguard Vesta Start 38 je kompaktní fotobatoh, vhodný pro DSLR s nasazeným objektivem, dalšími 2-3 objektivy či externím bleskem + další drobné příslušenství, 9” tablet a stativ. Oddělený horní oddíl nabízí dostatek prostoru pro osobní věci jako je peněženka, smartphone, dokumenty, zatímco strategicky umístěné externí kapsy umožňují uložení důležitých věcí nebo láhev s vodou. Fotobatoh nabízí na obou stranách smyčkové popruhy čím poskytuje další užitečné spojovací body. Kvalitní konstrukce a odolný materiál poskytuje kompletní ochranu proti povětrnostním podmínkám, pláštenka pak i proti dešti. Batoh se velice snadno a příjemně nosí díky polstrováným protiskluzovým ramenním popruhům. Obecné specifikace Rychlý přístup ze zadní strany Univerzální nošení - řemen přes rameno, rukojeť na nošení, lze nosit i na opasku Bezpečné uzavírání na zip i na přezku "My Space"- oddělený horní prostor pro osobní věci Dobře polstrované po celém obvodu pro perfektní ochranu vloženého zařízení Světlý interiér usnadňuje hledání v brašně Šikovné, dobře uspořádané kapsy Integrovaná pláštěnka Specifikace Vnitřní rozměry: 220 × 380 × 140 mm Vnější rozměry: 240 × 390 × 190 mm Hmotnost: 0.72 kg Max. nosnost: 5,0kg

• , zakoupeno v CEWE FOTOLAB

• Kdo zvažuje, že by si sebou na cesty pro svoji fotovýbavu nosil raději fotobatoh než brašnu, bude pro něj Vanguard VESTA START 38 dobrou vstupní branou. Batoh je lehký, bytelný a dobře využitelný. Je nutno říci, že svou velikostí se hodí spíše pro méně náročné uživatele, ale s tím se vzhledem k cenové kategorii zřejmě počítá.

Zobrazit video recenzi

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Foťák a všechno potřebné příslušenství s sebou. Volné ruce k focení.

• , zakoupeno v CZC.cz

• perfektní :)

• Skladny
    • Pevny
    • Kvalitni

Velmi vyhovující a přesný.. pro jeden až dva fotoaparáty velmi dostačující včetně umístění stativu