Portabrace RS-PXWZ150 pláštěnka pro PXW-Z150

Pláštěnka pro kamery typu PXW-Z150...
7 442 Kč
Doprava zdarma, Do týdne
Doporučená nabídka O-Video

Do týdne • 1 variantaZdarma100 % • 137 recenzíDalší informace

Pláštěnka pro kamery typu PXW-Z150...

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v O-Video

Pláštěnku jsem koupil, aby mi nepršelo na kameru. Střihem vcelku sedí, zatím jsem nepochopil pasáž kolem externího mikrofonu, ale určitě na to časem přijdu. Také mi chvilku trvalo, než jsem pochopil, že rukávec na hřbetě není určen pro hledáček, (doposud jsem pláštěnkoval pouze velká XDéčka a celkově jsem trochu pomalejší). Švy vypadají poctivě ušité, snad něco vydrží. Rozhodně se nedá lehce nasadit jednou rukou, chce to trochu nácviku v suchu. Celkově funguje skvěle, od data zakoupení ještě nepršelo.

Produkt nemá žádné parametry.

Pláštěnka pro kamery typu PXW-Z150

1zákazník doporučuje produkt