DiCaPac WP-ONE

Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Mironet.cz

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 61 427 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč97 % • 47 488 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta40 Kč96 % • 3 632 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč86 % • 6 716 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč91 % • 7 774 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 339 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta129 Kč78 % • 1 761 recenzíDalší informace

Druh
vodotěsná pouzdra

• , zakoupeno v EuroKing

• Fotoaparát se velmi dobře ovládá.
    • Vše zatím vypadá, že bude sloužit tak jak má.

Pouzdro jsem zatím zkoušel pouze na vodotěsnost a ta je perfektní. Velká zkouška přijde za měsíc v Rudém moři, tak uvidíme. Jestli obstojí, určitě to sem napíšu, protože já jsem kupoval také podle recenzí.

• , zakoupeno v Inter-Store.cz

• vypadá,že vydrží
    • zatím nic

uvidím po dovolené!

• jednoduché
    • funkční
    • trochu hůř se zoomovalo

Perfekt pro focení pod vodou s běžným kompaktem, zvažoval jsem nákup jednorázových foťáků, ale tohle byla mnohem lepší volba. Vyzkoušeno minulý týden v Egyptě - Marsa Alam, báječné podmořské fotky i videa :-)

Druh
vodotěsná pouzdra

Měkké podvodní pouzdro DiCAPac WP-ONE určené pro kompaktní digitální fotoaparáty s externím zoomem. Chrání fotoaparát před vodou, sněhem, pískem a prachem. Pouzdro má zabudovaný nástavec pro objektiv - možnost použití zoomu i uvnitř pouzdra. Dvojnásobně jištěný vodotěsný uzávěr zajišťuje ochranu fotoaparátu.

Vodotěsné do 10m

Pěnová vložka pro zafixování fotoaparátu

Všechny funkce fotoaparátu jsou díky měkkému pouzdru k dispozici

Max. průměr objektivu: 3cm

UV filtr

Součástí balení je odnímatelný popruh na krk a rozšiřující kroužek

• Materiál pouzdra: PVC, TPU

Cannon IXUS, Powershot série

Panasonic Lumix DMC F/FH/FS/FX/LS/LZ/S/SZ/XS/ZR/ZX

Nikon Coolpix L/P/S

Rozměry objektivu

Více informací a o možnostech pouzder DiCAPac

Stáhni si katalog v PDF

Interaktivní tabulka kompatibility v PDF

• , zakoupeno v EuroKing

• Fotoaparát se velmi dobře ovládá.
    • Vše zatím vypadá, že bude sloužit tak jak má.

• , zakoupeno v Inter-Store.cz

• vypadá,že vydrží
    • zatím nic

uvidím po dovolené!

• jednoduché
    • funkční
    • trochu hůř se zoomovalo

• , zakoupeno v Aaron

• Cena. Použití s "lepším" fotoaparátem = lepší výsledky při podvodním focení! použito s Nikonem P310.
    • Horší ovládání oproti skutečně podvodnímu fotoaparátu, je dáno "konstrukcí". Otázkou je trvanlivost, ale je to o ceně, na dovolenou doporučuji, do deště, sněhu atd.

Je to o kompromisech. Buď vyloženě podvodní foťák, s trochu solidnějším (ale stále jen průměrným až podprůměrným) fotografickým výstupem = cca 5000,- Kč. Nebo pouzdro za 700,- Kč :-). Musíte být trochu pečlivka a trochu technik, aby vodotěsnost byla 100% i v deklarovaných 10 m a následně o pouzdro pečovat. při mých 20 ponorech splnilo očekávání více než na 100 %

• Funguje jak má

Viděl jsem foto z vodotěsného foťáku na jedno použití-HRŮZA a proto jsem se rozhodl zkusit tento výrobek.Nezklamal.Na dovče jsem používal každý den a ani kapka.Mám Panasonic DMC-FS10 a hůř se v obalu (je dost pevný) ovládá zapínání a vypínání foťáku (malé tlačítko),tak jsem ho zapínal dřív a nechal ho přejít do režimu ,,spánku´´ pak vše v pohodě.
    Takže za mě - doporučuji koupi

• , zakoupeno v Alza.cz

K ochraně fotoaparátu před vodou .. s výrobkem jsem spokojen ...

• funguje jak má
    • 100% odolnost vůči vodě

S pouzdrem jsem velmi spokojen. Vybral jsem si ho na základě recenzí a rozhodně nelituji

• , zakoupeno v Digiobchod.cz

• Funguje suprově - vyzkoušeno v moři pří šnorchlování. Fotoaparát (Canon S110) byl pouzdře cca 2hoďky neustále pod vodou. Ani náznak kapky v pouzdře.
    • Vypadá velmi pochybně...

Zajímává alternativa místo pevného pouzdra, funguje opravdu velmi dobře.

• , zakoupeno v Alza.cz

• neteče do něj
    • dá se z něj fotit
    • musí se vyfouknout vzduch aby nebyla vidět černá obroučka

Tento obal je velmi dobrá věc. Nejen že když si koupíte jednorázové fotoaparáty nevíte jestli se fotky povedly nebo jestli vůbec funguje. Do tohoto obalu vložíte fotoaparát a okamžitě fotíte. Vřele bych každému doporučila. Je to skvělá věc a neztratí se. I když se někomu může zdát drahá je to stoprocentně výhodnější než jednorázové foťáky.

• nevhodný pro fotoaparát Panasonic DMC- LZ7

Toto pouzdro mi bylo doporučeno jako vhodné pro fotoaparát Panasonic DMC- LZ7