DiCaPac WP-310

Podvodní pouzdro do 10m...
Doprava 121 Kč,Do 3 dnů
Doporučená nabídka Oehling CZ

Do 3 dnů • 1 varianta121 Kč1 984 recenzíDalší informace

Podvodní pouzdro do 10m...

Produkt nemá žádné parametry.

• ovládání fotoaparátu

• , zakoupeno v Profizona.cz

• Vyzkoušeno zatím v bazénu a fotky super.Na plné vyjetí zoomu je v pouzdru dostatek místa,takže se není čeho bát.Zvuk videa je pod vodou slyšet až překvapivě dobře.
    • Moje obava se potvrdila.
    • Jen bych chtěl dodat,kdo si tento kryt chce koupit,tak aby nebyl zaskočený že při zoomu 0.0 vypadá fotka jako když se koukáte z kulatého okýnka z ponorky.Mám foták (SONY DSC W-290),pořízená fotka je po stranách do kulata-je to samozřejmě tím plastovým krytem pro objektiv.Musel jsem si na fotáku přiblížiz zoom tak na 1.4-1.6 a kulaté rohy tam pak nejsou vidět.

V žádném případě nechci nikoho odrazovat od koupi tohoto výrobku.Já jsem s ním na 99 % spokojený.Doporučuji.

• , zakoupeno v Sunnysoft.cz

• Na první pohled vypadá kvalitně, foťák se dobře ovládá. Nedochází k degradaci kvality fotky při focení přes pouzdro.

Volil jsem dle foťáku, referencí na značku DiCAPac a jsem spokojen.

Produkt nemá žádné parametry.

Podvodní pouzdro do 10m

• Cena, kvalita materiálů, kvalita výsledných fotek.
    • Horší ovládání fotoaparátu (například kolečko voleb), ale to už z principu je jasné, že se bude ovládat špatně.

Zkoušeno prozatím jen v aquaparku se slanou vodou v Rakousku, s foťákem Olympus Mju 1010 jsme si ve vodě hráli asi 2 hodiny, házeli si ho, fotili pod vodou, nad vodou...
    Těsnost je 100%, netřeba se obávat. Lze fotit omezeně i s bleskem - chce to větší zoom, aby nestínil objektiv.
    Kvalita fotek je pro tento účel skvělá, nedochází k degradaci obrazu.
    Největší předností pouzdra je ale ta zábava, která jde při focení pod vodou ve dvou lidech zažít.
    Už se těšíme, až si vezmeme foťák s pouzdrem v létě do Chorvatska k moři.

• ovládání fotoaparátu

• , zakoupeno v Profizona.cz

• Moje obava se potvrdila.

• , zakoupeno v Sunnysoft.cz

Volil jsem dle foťáku, referencí na značku DiCAPac a jsem spokojen.

• , zakoupeno v KASA.cz

Nelze hodnotit až po dovolené